Prodaja: Rab, Kampor, vila sa pogledom na more! NOVOGRADNJA, PRODAJA
1 050 000 € (7 911 225 kn)
Preporučeno
Balkon
Terasa
Ljetna kuhinja
Vrt
Bazen
Sauna
Roštilj
Kampor, Otok Rab - Vila s Pogledom na More u Uvali Sv. Eufemija
Lokacija: Kampor, otok Rab, Hrvatska
Opis: Predstavljamo vam prekrasnu vilu smještenu u mirnoj uvali Sv. Eufemija na otoku Rabu. Ova vila prostire se na zemljištu površine 1200 m2 i sastoji se od prizemlja i kata, pružajući luksuzan komfor i izvanredan pogled na more.
Sadržaj vile:
	- 	Prizemlje: Komforan stan s dvije spavaće sobe, kupaonicom, saunom, kuhinjom s blagovaonom i dnevnim boravkom te velikom terasom. Na prizemlju se također nalazi bazen.
	
	- 	Kat: Komforan stan s dvije spavaće sobe, kupaonicom, saunom, kuhinjom s blagovaonom i dnevnim boravkom te velikom terasom s jacuzzijem i pogledom na more.
	
Dodatne informacije:
	- 	Vila pruža privatnost i mir, a od mora je udaljena svega 200 metara.
	
Ova nekretnina idealna je za one koji traže miran i luksuzan život na prekrasnom otoku Rabu. Kontaktirajte nas za dodatne informacije i dogovorite obilazak ovog jedinstvenog posjeda.
Agencijska provizija za kupca iznosi 3 %.